Hoşgeldiniz Bugün 04 08 2021

Güler yüzle temiz ve güvenli bir ortam, yetenekli ve sürekli eğitilen personel, orjinal ve muadil proton yedek parça, kapsamlı ve profesyonel servis ekipmanları, özel takımlar, geniş ürün bilgi bankası,deneme yanılma anlayışı ile değil doğru arıza tespiti ve gereken parça tespiti. Müşteriye doğru bilgi aktarımı ve onay ile kredi kartı ödemeleri ve taksitlerle, müşteriye hizmet anlayışı.

Otomotiv sektöründe proton yedek parça üreten belli başlı markalar vardır. Bu markalar malezya’dan ithal olarak gelir orjinal üretimler ve orjinal parçalar proton logolu parçalardır. Bu parçaların bir çoğu fason üretim olduğu halde proton kaplan logosu olduğunda Orjinal yedek parça statüsüne girdiğinden ekstra pahallı olarak servis edilmektedir.

Yedekparcaproton.net işte burada devreye girerek yüksek maliyeti en aza indirmek için sizlere var gücüyle çalışmaktadır.

İstanbul dışındaki yerlere kargo,otobüsler ile gönderimi yapıla bilmektedir, orjinal ve yansanayi yedek parçaları bulabileceğiniz tek adres, Bu yedek parçaları  aşağıdaki iletişim bilgilerimizden rahatlıkla ulaşıp bilgi ve sipariş yapabilirsiniz.

İLETİŞİM:

TEL: 0535 352 98 78

E-MAİL: info@yedekparcaproton.net