Hoşgeldiniz Bugün 04 09 2021

Proton Ön Fren Disk Takımı

ada

Proton Ön Fren Disk Takımı aracınızın güvenli sekilde sürüş tekniği önemlidir,aracınızdaki balata ve disklerini kontrol ettirmenizde fayda vardır.

Diskleri değiştirilirken mutlaka balatalarıda kontrol ettirmenizde fayda vardır,diskleri değiştirip balataları değiştirmek istemiyorsanız,mutlaka eski balataları yeni diske uygun şekilde zımpara ile uygun hale getirmelisiniz.arabanızda frene zaman sadece kendi durma noktasına gelmez .

Bunun yerine aşağı araba yavaşlatmak için veya mümkün olduğunca güvenli bir aracı durdurun için fren balataları ile birlikte çalışmak fren disklerinin olarak bilinen değerli parçalar dayanır. zaman dönemde fren diskleri sürüş özellikle tehlikeli yapabilirsiniz fren sistemin genel performansını etkileyen giymek başlayacaktır.

Islak , kış koşullarında özellikle ilk etapta durdurmak için daha uzun sürer , bu nedenle her dört tekerlekte disk fren aşınma veya hasar olup olmadığı konusunda düzenli olarak kontrol edilmesi hayati önem taşıyor . Zaman Aracınız için yeni fren disklerinin için geldiğinde daha fazla kendinizi yormayın . Biz tüm marka ve model için farklı diskler geniş bir yelpazede stok ve İngiltere genelinde ücretsiz nakliye hizmeti


Yorum Yap