Hoşgeldiniz Bugün 04 13 2021

Proton Bakım Ücretleri

ada

Proton Araçların servis bakım ücretleri araç özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.Proton araçlar otomotiv sektöründe ülkemizde ve dünyada büyük yer tutması üzerine araç kullanımı da artış gösteren bir ivmede seyretmektedir.

Bunun da etkisiyle birlikte yetkili oto servisleri, özel oto servis hizmeti veren kuruluşlarca oto servislerinde uygulanan bakım ücretleri değişiklik göstermektedir. Bir araca uygulanacak olan servis bakım ücretinin nasıl değiştiğini inceleyecek olursak en baştaki özelliklerdeki etkiside doğal olarak aracın kullanım oranı olacaktır.

Ülkemizdeki yerli oto servisi ile avrupa araçların oto servisinde uygulanan oto servis bakım hizmeti ücretinin aynı olması beklenemez. Aracın markasına ve kullanım oranına göre artış ve düşüş gösteren servis ücretleri aynı zamanda aracın modeline, yaşına ve motor tipine bağlı olarak da değişiklik gösterebilmektedir.

Genel itibariyle bir araca bakım yaptırmak isteyen araç sahibi aracının yaşı küçükse yaşı büyük olan araca göre daha az bakım tutarı ödeyecektir. Teknolojinin gelişmesi ve değişmesi üzerine yeni marka ve modeldeki araçlara ödenen fiyat ile eski marka ve modeldeki araçlara ödenen fiyat değişiklik göstermektedir.

Servis hizmetlerinin yaygınlaştığı günümüz dünyasında fiyat farklılıkları farklı olmasa da sözü geçen etmenlere göre araçların periyodik bakım hizmetlerindeki fiyat farklılığı bu şekilde göz önünde bulundurulmalıdır.

Aracınıza uygun yedek parçalar için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

TEL: 0535 352 98 78

E-MAİL: info@yedekparcaproton.net


Benzer Yazılar
DAHA FAZLA
Yorum Yap
rıdvan çakır

Arkadaşlar hayırlı sabahlar! Gen2 persone için aynalar, kapı kolları ve cam çıtalarını krom kaplamayı düşünüyorum,Bu konuda fikri olan var mı? Güzel olur mu sizce?Birde Fiyatı ne tutar?? Arabanın rengi beyaz..

6 sene önce yazıldı.
Sırrıcan Ganioğlu

Benim de bi persona 415 aracım var.Çook memnunum fakat şehir içinde ve rolanti’deyken harareti yükseliyor,sizde de varmı böyle bi sorun?

6 sene önce yazıldı.