Hoşgeldiniz Bugün 09 23 2020

Proton Arena Debriyaj Seti (Baskı-Balata-Bilya)

ada

Proton Arena Debriyaj Seti (Baskı-Balata-Bilya) Sizlerin en sık yaptığı hatalardan birisi debriyajı çok çabuk bitirmektir,Böyle durumlarda aracınızın debriyajı boşalıp araç gitmediğinde mutlaka zorlamayınız.

Araç böyleyken mutlaka bir çekici yardımı ile aracınızı çektirip ustaya götürmenizdir.

Valeo Debriyaj Ürünleri Programı merkezinde OE Yedek Debriyaj Setleri olduğunu. Başka hiçbir debriyaj seti tedarikçisi Valeo sunan OE kalitesi aşan bileşenleri sunabilir. Birçok program, Repackagers OE belirtilen kavrama kapakları ve disklerin yüksek yüzdeleri sunmuyoruz. Çünkü kalite bizim için önemlidir Valeo pençelerinden uzun ömür ve düzgün nişan bekleyebilirsiniz.

Debriyaj kitleri bir teknisyen bir kavrama dışarı değiştirmek gerekiyor her bileşen içermektedir. Her debriyaj seti bir kavrama diski montaj, baskı plakası kapak düzeneğini, serbest yatak, hizalama aracı, gres paketi ve kurulum kılavuzu içerir. Gerekli pilot taşıyan ve teknik servis bülteni olduğunda da dahil. Bazı kitleri de bir volan ile birlikte gelir. kullanıcı dostu parça numaraları pazarı desteklemek üzere tasarlanmıştır.

İLETİŞİM:

0535 352 98 78


Benzer Yazılar
DAHA FAZLA
Yorum Yap