Hoşgeldiniz Bugün 09 28 2020

Proton Araç içi Temizliği

ada

Proton araçlarınızdaki düzenli temizleme hastalığı sizlere  virüs ve bakterilere engel olacaktır toz ve kir kurtulmak yardımcı olacaktır. Aracınızın iç temizlik onun dış kadar önemlidir, unutmayın. düzenli aracınızın içini vakumlama hızlı araba amortisman ve zarar görmesini engeller.

Eğer araç uzun bir süre için yeni bakmak isterseniz, derli toplu-up nasıl arabanızı bir profesyonel gibi öğrenmek gerekir.
İşte arabanızı vakum için:

Adım 1: elektrikli süpürge ve bir çöp poşeti tut.

Adım 2: Arabanızı temizleyin. İhtiyacınız ve çöp torbasına koydu olmayan şeyleri kurtulun.

3 Adım: paspaslar çıkarın ve elektrikli süpürge kullanarak temizleyin.

Adım 4: derin kiri çıkarmak için iyice araba zemin Vakumlu. Geniş taban alanı temizlemek için büyük bir eki kullanın. Ancak, zemin pedallar, konsol ve araba koltuğu arasındaki bölgelere ulaşmak için dar ekleri kullanın.

Adım 5: lekeleri arayın. bunları kaldırmak için bu alanlarda bir halı temizleyici sprey. Ardından, yine bu alanlarda vakum. leke tüm izleri kaldırılıncaya kadar bu işlemi tekrarlayın.

Adım 6: oto koltukları, kapı, vizör, ve gösterge tabloları temizlemek için yumuşak bir fırça eki kullanın. deri çizebilir bu yüzden yapıyor gibi araba koltukları temizlerken büyük eki kullanmaktan kaçının.

Adım 7: toz, enkaz ve kiri temizlemek için gövde Vakumlu.

Adım 8: araba paspaslar geri koyun.

Adım 9: kokuları ortadan kaldırmak için bazı halı Spreyleri püskürtün. Ayrıca herhangi bir kötü kokular ortadan kaldırmak için kabartma tozu kullanabilirsiniz. Toz 10 ila 15 dakika bekletilir ve daha sonra toz kaldırmak için tekrar vakum halı izin verin.

nasıl araba vakum öğrenme madalyonun sadece bir yüzüdür. Aracınızın iç güzelliğini korumak için, yüksek kaliteli malzemeler almak için esastır. Eğer aracınız için yeni temizlik malzemeleri arıyorsanız, bugün Otomobil Parçaları başvurun.

Meyers Auto Parts kaliteli ama uygun fiyatlı temizlik malzemeleri satıyor. Otomobil parçaları mağaza elektrikli süpürge ve diğer araç temizleme ekipman ve araçlar geniş bir yelpazede satıyor.


Yorum Yap