Hoşgeldiniz Bugün 06 17 2021

Persona Piston ve Sekman Takımı

ada

Persona Piston ve Sekman Takımı

Sitemizdeki ürünlerin fiyatlarını görebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

İLETİŞİM:

0535 352 98 78

info@arabaparcasi.net

Ödeme Seçenekleri: 
Sitemizde ödeme şekli olarak sistemimizde 4 farklı ödeme seçeneği mevcuttur. “Kredi Kartı”, “Banka Havale”, ”PTT Havale ve “Kapıda Ödeme” (200TL ye kadar geçerlidir.), yapabilirsiniz.
6 taksite varan taksit koşullarından da faydalanabilisiniz.

Kargo Bilgisi:
Anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo aracılığıyla kargo şirketleriyle yada diğer kargo seçenekleri ile mesefeye bağlı olarak ürününüz aynı gün kargoya verilip en geç 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Kargo ücretiyle ilgili ayrıntılı bilgiyi sipariş aşamasında görebilir, telefonla sipariş eden müşterilerimize kargo ücreti bildirilmektedir. Anlaşma koşullarına bağlı olarak kargo ücreti en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

İade ve Değişim:
Satın almış olduğunuz ürünü kullanmadığınız ve aracınıza takmadığınız ve kutusu bozulmadan kutusu ile iade süresi 7 iş günü içerisinde iade edebilir, iade ücretinizi ürün tarafımıza ulaştıktan hemen sonrasında alabilirsiniz. Ürünün aracınıza uymaması ve yanlış gelmesi durumunda herhangi bir ücret ödemeden yeni ürünü adresinize bizim tarafımızdan karşılanarak göndermekteyiz.
Bu tür durumlarda haklarınız www.yedekparcaproton.net tarafından korunmaktadır.

MNG kargo firma anlaşma kodu:  208 969 999  Bu kodu mutlaka kargo firmasına belirtmelisiniz.
Yukarıdaki iade kodu ile iadelerinizi mng kargo ile gerçekleştirmelisiniz.
Not:Başka kargo firmalari ile yapılan iadelerde ücret alıcı olarak gönderilen kargo iadeleri kabul edilmeyecekdir,İadenizi yaparken mutlaka ücretini ödemeniz gerekmektedir.

Benzer Yazılar
DAHA FAZLA
Yorum Yap